ציורי קיר

<--->15
15
<--->14
14
<--->13
13
<--->12
12
<--->11
11
<--->10
10
<--->9
9
<--->8
8
<--->7
7
<--->6
6
<--->5
5
<--->4
4
<--->3
3
<--->2
2
<--->1
1
<--->y019
y019
<--->turt
turt
<--->try
try
<--->rtet
rtet
<--->re
re
<--->PRIELSALON012
PRIELSALON012
<--->picture8
picture8
<--->picture23
picture23
<--->naulsalon
naulsalon
<--->ioiippi
ioiippi
<--->IMG_3681
IMG_3681
<--->IMG_3578
IMG_3578
<--->gdfgdfth
gdfgdfth
<--->fullwall
fullwall
<--->fgf
fgf
<--->ertett
ertett
<--->ertetret
ertetret
<--->erterte
erterte
<--->caffebacio012
caffebacio012
<--->artzi
artzi

הטרנד החם והנפוץ בשנים האחרונות הוא ללא ספק ציורי הקיר, רבים מעונינים שבבית שלהם או בעסק שלהם יהיו ציורי קיר מיוחדים המקשטים ומייחדים את החדר למיוחד במינו. ציורי קיר יכולים להשיג מטרות רבות, יש מי שישתמש בציורי קיר כדי לשדר ללקוחותיו את החזון והמסר השיווקי של העסק, ויש מי שישתמש בציורי קיר בבית כדי ליצור אווירה עיצובית בסלון או בחדר הילדים.

 

ציורי קיר בחדר ילדים

מי מאתנו לא פגש חדר ילדים שמעוטר בציורי קיר יפים ומיוחדים המעניקים לחדר אווירה עיצובית צבעונית ומלאת חיים. ציורי קיר בחדר של בת יהיו שונים מציורי קיר בחדר של בן. בחדרי בנות נמצא בדרך כלל צורי קיר של גיבורות ילדות של הבנות כמו פיות או נסיכות ואילו בחדרים של בנים נמצא ציורי קיר של גיבורי תרבות של הבנים הצעירים כמו ספיידרמן סופרמן בנטן ועוד.

לאלו מכם ששוקלים, ממש בימים אלה, להוסיף ציורי קיר לחדר הילדים, הבאנו לכם כמה הצעות ייעול חשובות לשיקול דעת לפני שאתם יוצאים לדרך:

1. ציור קיר בחדר ילדים צריך להתאים לאופיו של הילד ולהעדפותיו השונות.

2. ציור קיר בחדר ילדים צריך ליצור אצל הילד תחושה חיובית וצריך להגיע מולם המושגים שהילד מכיר ואוהב.

3. ציור קיר בחדר הילדים צריך להתאים לגילו של הילד, כשם שהילד מתבגר ומשתנה עם השנים, כך ניתן גם לשנות את הציור ולהתאים אותו לגילו העכשווי.

ישנה יכולת מדהימה ליצור ע"י ציור קיר תחושה מסוימת שטרם היתה בחדר ילדים ואפילו להגדיל או לשנות את צורת החדר ע״י יצירת אשליה בציור קיר. המיוחד בציורי קיר בחדרי ילדים הוא האפשרות להביא את כל עולמו של הילד לתוך החדר כמו גם דמויות וכיו״ב.

 

ציורי קיר בסביבה עיסקית:

ישנה גם את האפשרות הנוספת, והיא ציורי קיר בסביבה עיסקית כאשר המטרה שלהם היא ברורה לחלוטין: לשדר ללקוחות הפוטנציאליים שלהם את המסר השיווקיי של אותו עסק. לא משנה מהו העסק שבו יהיו ציורי קיר, בכל עסק שיש בו ציורי קיר נוצרת אווירה חמימה ומזמינה אווירה שגורמת ללקוחות לתת אמון בעסק. לדוגמא: חדרי כושר, מסעדות, מספרות ועוד...

 

ההבדל בין ציורי קיר לטפט:

אין ספק שהיוקרה של ציורי קיר לעומת טפט לקיר היא משעותית ביותר. זאת מהסיבה שטפט הינו דבר קיים ומוכן שרק ניתן להדביק על גבי הקיר הרצוי. בעוד שאת ציור הקיר הוא צבע חי, אמיתי. את ציורי הקיר אתם מזמינים בהזמנה אישית וזמן העבודה עליו ארוך הן מבחינתך הזמן והן מבחינת ההשקעה הכרוכה בו. מה גם שבהדקת טפטים הסיכוי שתמצאו בית נווסף עם טפט זהה גבוה פי עשרת מונים מאשר בית בעל קיר בו מצויר בדיוק אותו ציור כמו שלכם, הן מבחינת סגנון הצביעה והן מבחינת גימור התמונה.

מכיוון שבציורי קיר מדובר בעבודה פרטנית, משמע כל פרוייקט בפני עצמו, אין מדובר במחיר קבוע לכל פריט, כי אם במספר פרמטרים התלויים בכמה וכמה דרישות, בהתאם לפרוייקט עליו מדובר.

 

הפרמטרים שקובעים את משך זמן העבודה ובעקבות כך את התמחור:

1. גודל הציור הנדרש - כל ציור הינו בגודל שונה, המתפרס על מרחב שונה ממשנו. כמובן שככל שהציור גדול יותר ודרוש בשל כך זמן עבודה והשקעה מרובה, כמו כן גם כמות ציוד מקצועי גדול יותר, כך המחיר יעלה. מיותר לציין שציור גדול יותר נראה לעין ובולט מאשר ציור קטן. על כן, מי שמטרת ציורו היא שיווק ופירסום מוצר או חברה- רצוי להשתמש בכיתוב וציור מוגדלים הבולטים לעין הלקוח ממרחקים.

2. נגישות אל הקיר- הכוונה לאיזור בו אמור להיות הציור. לדוגמא, גובה- אם מרבית העבודה צריכה להתנהל על סולם או כל הגבהה אחרת, זמן העבודה מתארך וכמו כן גם המחיר. כך גם למשל קיר מחוספס ולא מסוטט, דורש עבודה קפדנית וארוכת זמן יותר מהרגיל.

3. מיקום הקיר ביחס לחדר - גם פה כוונת המשורר היא בעיקר נגישות, אם מדובר בקיר צדדי או אפילו תקרת חדר, העבודה הנדרשת לשם הביצוע היא ארוכת טווח.

4. מספר פריטים מרובה - סך הפרטים שאמורים להיות מצויירים. ככל שיש יותר פרטים קטנים לצייר ולהתמקד בהם כך זמן העבודה גדל באופן לגיטימי והעבודה הופכת למורכבת ופרטנית יותר.

5. אופן הגימור - ליטושים אחרונים לסיום, מריחת חומר לשימור ועוד...

6. ריאליסטי או מצוייר - אם מדובר בציור מצויר העבודה הינה קלה יותר. מדובר בלקחת תמונה קיימת לונסות להעתיקה אחד לאחד בכדי שתהיה דומה למקור המוכר לכולם. אם אם מדובר בציור ריאליסטי כמו ציור דוקן פנים אמיתי הדורש דיוק ועבודה מאפס.

אם כן, ראינו שהשימוש בציורי קרי הינו מוכר ופופלארי. כמו כן, גם השימושים בו והמיקומים שלו הינם רבים ומגוונים: ישנם ציורי קיר במקומות סגורים (בתים, מוסדות חינוך) לעומתציורי קיר במקומות חיצוניים (רחובות צדדיים, קיר חיצוני של חנות/מסעדה), ציורי קיר ענקיים על גבי בניינים כאמצעי שיווק.

בנוסף, האפשרות לשימוש בכל סוגי הצבע והטקסטורה לרבות מכחולים וצבעי שמן, היא יתרון עצום לגיוון והתוצאה הסופית והמושלמת למראה זוהר ומיוחד.

ציור על קיר הוא עבודה למקצוענים! הרשו לנו להתמקצע על הקיר הפרטי שלכם...

 


 
 
| אייר בראש || גרפיטי חולצות || קסטומיקס |

.          
 
   

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים