אודותינו

חברת "קסטומיקס", החברה המובילה בישראל, היא החברה הראשונה בישראל ליצירת אומנות איכותית ובלעדית אשר מתבססת על אומנות יחודית שפיתח הצייר איתי כהן מניו-יורק לפני כעשור.

החברה מעניקה מגוון רחב של התאמות אמנות אישית לשורה ארוכה של לקוחות בהם חברות מהמובילות במשק הישראלי, חברות בינלאומיות הפועלות בישראל, חברות אופנה, גופים מוסדיים ולקוחות פרטיים. החברה מבטיחה ללקוחותיה מצוינות מקצועית, איכות יוצאת דופן, שירות אמין ויעיל ללא פשרות ופתרונות פרקטים ויצירתיים.

בחברה מועסקים אמנים מהשורה הראשונה, אשר לרבים מהם הישגים גבוהים בישראל ובחו"ל. חלקם הצטרפו לחברה לאחר שרכשו ניסיון בעבודה במגוון תחומי האומנות באירופה ובארה"ב.

לחברה שתי מחלקות. האחת - עוסקת בהתאמת אומנות אישית מכל סוגי החומרים והצבעים, החל מציורי ענק על קירות ועד לציורים מזעריים על פי בקשת הלקוח. השנייה - עוסקת בהפקת אטרקציות ייחודיות ואיכותיות לכל סוגי האירועים, החל באירועי שיווק וקידום מכירות ועד לאירועים משפחתיים. האטרקציות משלבות את אמנות "מכחול האוויר" ((Airbrush T-Shirts והופכות כל ארוע לחוויה בלתי נשכחת.

העבודה מול הלקוחות מתבצעת בצוותי עבודה תוך ניצול תחומי ההתמחות הספציפיים של כל אחד מהאומנים ושיתוף בידע ובניסיון, באופן המאפשר איכות ייחודית ומתן מגוון נרחב של אפשרויות בלוח הזמנים הנדרש, בהתאמה אישית לצרכי כל לקוח

 

כמה עובדות חשובות ומעניינות שכדאי לדעת לגבי אומנות האיירברש:

האיירברש - מכחול האויר, הינו מברשת צבע המזריקה צבע באמצעות לחץ אויר ללא כל מגע ישיר במשטח ומסתמכת על פטנט המבוסס על חוק מסויים שבטבע.

 

יתרונותיו של האיירברש : 

1. ההבדל בעבודה במכחול אויר על פני כלי ציור אחרים דוגמת מכחולים עפרונות וכו' מתבטא בעיקר באפשרות למעברי צבע נקיים ומהירים כאשר צבע אחד מתמזג בשני והשני בשלישי וכולי.

2. מהירות במקרים מסויימים על פני כלים אחרים.

3. אפשרות לתוצאה "נקייה" על משטחים שונים ומגוונים.

4. תוצאה מהירה ע"י ייבוש מהיר בהשוואה לכלים אחרים.

 

חברת "קסטומיקס" מספקת אפשרות העשרה לקורס איירברש מקצועי לכל הרמות והשלבים כדי שתוכלו לצאת עם מקצוע אומנותי ובלתי רגיל ביד ועם סיפוק והנאה עצומה. בקורס איירברש תוכלו לרכוש מיומנות בסיסית ומקצועית ללמידת רזי הצביעה באיירברש, עם מיומנות כזאת תוכלו לצאת לשוק התעשייה ולהתמקדם בתחום המדבר אליכם ביותר כאומנים.

בין האפשרויות הנרחבות של האייר ברש, אחת מהשימושיות ביותר היא הציורים על החולצות, במיוחד עבור אירועים שונים. ודאי תהיתם לעצמכם מה ההבדל בין הדפס חולצה רגיל לציור איירברש על גבי החולצה? מה ההבדל בינהםם בעצם? אם כן, לא לשווא מדובר באחת הטכניקות המובילות והמיוחדות שהוצעו לאחרונה. דווקא מכייון שטרם קמה אומנות מיוחדת ויעלה שכזאת.

 

ההבדלים בין הדפס לציור (אייר בראש) על חולצה

אחד מהיתרונות היותר גדולים ביצירת ציור על גבי חולצה הוא החלת הצבעים על גבי הבד. הכוונה ברווית הצבעים באופן המכסימלי, כך שהצבעים נתפסים חזק על החולצה ואינם מתקלפים בכביסה או רבות הזמן כמו בהדפס. יתר על כן, צבעם עז ודומה להפליא למקור. יתרון נוסף בציור על חולצה הוא, האפשרות לצייר בלי להתחשבן על כיס פה, תפר שם ושאר עיצובים קיימים היכולים להטריד את מנוחתנו (סווצ'רט למשל), מה שיותר מקשה אם הדפס שיוצא על כיס נפוח וגורם להבלטות מוזרות בתוצר הסופי. לא פעם גודל הציור מהווה בעיה להחלת התמונה המצויירת, זאת כמוןב רק אם מדובר בהדפס... בציור על חולצה הגודל דווקא לא קובע! לא תהיה לכם שום עכבה בנידון וניתן יהיה לפרוס את כל גודלו של הציור על כל האובייקט כולו. מכיוון שיצירת ציור על גבי חולצה דורשת את הזמן האישי שלה ולא נוצרת בסיטנאות ובכמויות כמו בהדפס, ניתן לבחור באיזה ציור או כיתוב שמתחשק. דבר השומר על ייחודיות בפריט האישי, לאחרים לא היה ולא יהיה בדיוק כמו המקור שלך, שלא לדבר על מקוריות של ציור בודד ההופך את הפריט ליחיד במינו וסוגו. הרי לא בא לכם להשקיע כסף על חולצה יפה שבסוף לכל החברים בשכונה כבר יש אותה...

 

ובאשר למחיר, מכיוון שמדובר ביצירה אישית ולא בהשקה של כמויות רבות מאותו פריט- התמחור בהתאם. תמחור של פריטים מצויירים אינו קבוע כלל, מכיוון שכל פריט מיוצר בנפרד ותמחורו תלוי בהרבה מאוד פרטים בהכנות וביצוע היצירה שעליו. למרות שישנו תשלום מינימלי המחיר יכול להרקיע שחקים בהתאם לזמן ההכנה וההשקעה שלו. ככלל, ככל שהציור יהיה פרטני יותר, במיוחד בקווי מתאר של האובייקט- כך זמן הביצוע יתארך יותר, מה שיוביל ישירות להעלאה במחיר הסופי של הפריט עליו צוירה היצירה. פאן נוסף היכול לגרום להתייקרות במחיר החולצה הוא הגימור וכמובן ציור דיוקן פנים אמיתי על גבי הפריט. אם למשל תבחרו בציור של דמות מצוירת המחיר מן הסתם יהיה מוזל הרבה יותר, זאת מכיוון שזמן ההשקעה קצר יותר. לרוב, ככל שציור רחב יותר, מעבר למידות הסטנדרטיות, כל המחיר יעלה גם כן. אך באופן גורף, הפרט ההופך בסופו של דבר את ההבדל המשמעותי בין חולצה יקרה לזולה הוא קביעת זמן העבודה וההשקעה.

 

"קסטומיקס"- כי החיים זה לא רק שחור לבן...

 


  
| גרפיטי אירועים || גרפיטי כובעים |

.          
 
   

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים