נמצאו 16 תוצאות עבור חיפוש התג : גרפיטי על חולצות

מעורב כובעי גרפיטי

מעורב כובעי... (קרא עוד...)

טרמינל

זהו צילום בחשיפה ארוכה שנעשה בשדה התעופה בן גוריון. המצלמה מוקמה על סטנד לפני פסי המסוע כאשר יש בו אנשים בתנועה. ניתן ליצור אפקטים מדהימים על ידי צילום בחשיפה ארוכה ובצמצם... (קרא עוד...)

ספסל בגן

תמונה זו צולמה בפארק מנחם בגים שבדרום תל אביב. ספסל על גדת האגם כשברקע השקיעה. צילום כזה שבו מקור האור נמצא מאוחרי האופייקט יוצר אפקט הצללה... (קרא עוד...)

צבעים ובלונים

תמונת תקריב של ערימת בלונים צבעוניים שצולמה ביום חג. לעיתים ניתן לתפוש תמונות יפות על ידי צילום מקרוב של עצמים שונים. הדברים שנראים ממרחק ובאופן כללי יכולים להראות שונים ומיוחדים אם מתקרבים מאוד ומוצאים את הזוית... (קרא עוד...)

גרפיטי על חולצות

גרפיטי על חולצות [catalogImages:hulzot] אם עד כה הכרנו את המושג "גרפיטי" כציור קיר ענק על גבי מבנה ישן, הרי לכם הפתעה מפתיעה- "אייר בראש" מראה לכם כיצד ניתן לשלב ציורים שכאלה גם על גבי פרטי לבוש כמו חולצות, כובעים ועוד... אחד... (קרא עוד...)

אירועים חולצות גרפיטי

... (קרא עוד...)

גרפיטי

גריפיטי   גרפיטי לעסקים   גרפיטי לחדרי נוער     גרפיטי הם ציורים הנעשים על גבי רכוש, הן ציבורי והן פרטי. גרפיטי יכול להיות אמנות, ציור או כתובות. בדרך-כלל מדובר בציורים שנעשים ללא הסכמת בעלי הרכוש - ועל כן... (קרא עוד...)

טקסטיל

  גרפיטי על חולצות          כובעים         נעליים            ... (קרא עוד...)

מאמרים בנושא אייר בראש

מאמרים   מהו איירבראש   הסטוריית הגרפיטי   מהו הגרפיטי   איירבראש לאיפור   גרפיטי על חולצות   גרפיטי לעסקים   גרפיטי לחדרי נוער   ציורי קיר    קורס איירבראש     ... (קרא עוד...)

customix

                            קסטומיקס - אומנות בהזמנה אישית לא תאמינו איך מכחול אוויר אחד קטן יכול להפוך לעולם שלם של אומנות! להזמנות וייעוץ חייגו : 054-4821242    Customix Airbrush-... (קרא עוד...)

קורס איירברש

קורס איירברש להיות מקצועי ואיכותי בתחום בו הוא מתמחה. יש לא מעט כישורים מולדים איתם נולד האדם וזוכה בהם לכל החיים, אך ישנם כישורים אליהם נחשף האומן רק על ידי רכישת מיומנות מקצועית במהלך החיים, לרוב ע"י לקיחת קורס, חוג... (קרא עוד...)

אודות

אודותינו חברת "קסטומיקס", החברה המובילה בישראל, היא החברה הראשונה בישראל ליצירת אומנות איכותית ובלעדית אשר מתבססת על אומנות יחודית שפיתח הצייר איתי כהן מניו-יורק לפני כעשור. החברה מעניקה מגוון רחב של התאמות... (קרא עוד...)

אירועים

   רוצים להפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח? האטרקציה שכולם מדברים עליה - גרפיטי באירועים. חברת קסטומיקס מציעה מגוון אטרקציות ייחודי ומרענן לכל סוגי האירועים: אירועי בר/בת מצווה, ימי הולדת וחתונות. אירועי קד"מ, הפעלות... (קרא עוד...)

ציורי קיר

[catalogImages:kir] הטרנד החם והנפוץ בשנים האחרונות הוא ללא ספק ציורי הקיר, רבים מעונינים שבבית שלהם או בעסק שלהם יהיו ציורי קיר מיוחדים המקשטים ומייחדים את החדר למיוחד במינו. ציורי קיר יכולים להשיג מטרות רבות, יש מי שישתמש... (קרא עוד...)

חנות

כובע חולצה קיר או כל משטח אחר..אתה תחלום ..אנחנו נצייר             חולצת טי קצרהבצבע לבן בגדלי 2-xxl כובעי רשת  צבעוניים בעלי חזית לבנה, וכובעי כותנה לבנים מיזע לבן איכותימסוג ״קנגרו״ בעל כיס... (קרא עוד...)

כובעים

לגלריית כובעים ב55 שקלים לחץ כאן   לגלריית כובעים ב70 שקלים לחץ כאן לגלריית קבוצות כובעים ב35 שקלים ליחידה לחץ... (קרא עוד...)


 
   

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים