נמצאו 10 תוצאות עבור חיפוש התג : תמונה

מצפן

צילום תקריב של מצפן. בכדי לצלם צילומי תקריב יש להשתמש בסטנד למצלמה. צילומים אלו נעשים בחשיפה ארוכה בדרך כלל ולכן יש חשיבות רבה לכך שהמצלמה תהיה יציבה ולא תזוז בזמן הצילום. אחרת, התמונה תצא... (קרא עוד...)

ספסל בגן

תמונה זו צולמה בפארק מנחם בגים שבדרום תל אביב. ספסל על גדת האגם כשברקע השקיעה. צילום כזה שבו מקור האור נמצא מאוחרי האופייקט יוצר אפקט הצללה... (קרא עוד...)

צבעים ובלונים

תמונת תקריב של ערימת בלונים צבעוניים שצולמה ביום חג. לעיתים ניתן לתפוש תמונות יפות על ידי צילום מקרוב של עצמים שונים. הדברים שנראים ממרחק ובאופן כללי יכולים להראות שונים ומיוחדים אם מתקרבים מאוד ומוצאים את הזוית... (קרא עוד...)

שוק הפשפשים

תמונה צבעונית של ערימת בגדים ישנים שצולמה ביום שמש בשוק הפשפשים ביפו. ניתן לראות את קומפוזיציית הצבעים הנוצרת מערימת צבעי הבדים. התמונה צולמה במצלמת ניקון D300 בעדשת 70... (קרא עוד...)

הגלריה שלי

... (קרא עוד...)

קורס איירברש

קורס איירברש להיות מקצועי ואיכותי בתחום בו הוא מתמחה. יש לא מעט כישורים מולדים איתם נולד האדם וזוכה בהם לכל החיים, אך ישנם כישורים אליהם נחשף האומן רק על ידי רכישת מיומנות מקצועית במהלך החיים, לרוב ע"י לקיחת קורס, חוג... (קרא עוד...)

ציורי קיר

[catalogImages:kir] הטרנד החם והנפוץ בשנים האחרונות הוא ללא ספק ציורי הקיר, רבים מעונינים שבבית שלהם או בעסק שלהם יהיו ציורי קיר מיוחדים המקשטים ומייחדים את החדר למיוחד במינו. ציורי קיר יכולים להשיג מטרות רבות, יש מי שישתמש... (קרא עוד...)

גרפיטי על חולצות

גרפיטי על חולצות [catalogImages:hulzot] אם עד כה הכרנו את המושג "גרפיטי" כציור קיר ענק על גבי מבנה ישן, הרי לכם הפתעה מפתיעה- "אייר בראש" מראה לכם כיצד ניתן לשלב ציורים שכאלה גם על גבי פרטי לבוש כמו חולצות, כובעים ועוד... אחד... (קרא עוד...)

אודות

אודותינו חברת "קסטומיקס", החברה המובילה בישראל, היא החברה הראשונה בישראל ליצירת אומנות איכותית ובלעדית אשר מתבססת על אומנות יחודית שפיתח הצייר איתי כהן מניו-יורק לפני כעשור. החברה מעניקה מגוון רחב של התאמות... (קרא עוד...)

customix

                            קסטומיקס - אומנות בהזמנה אישית לא תאמינו איך מכחול אוויר אחד קטן יכול להפוך לעולם שלם של אומנות! להזמנות וייעוץ חייגו : 054-4821242    Customix Airbrush-... (קרא עוד...)


 
   

בניית אתרי אינטרנט אינטראקטיב בנייה וקידום אתרים